Хуманитарен работник ја обвини Џоли за лажирање документи

Моун Сарат, хуманитарен работник од Камбоџа, тврди дека холивудската актерка и режисерка Анџелина Џоли во документите за посвојување на нејзиниот син Мадокс користела невистинити информации. Педесет и едногодишниот хуманитарен работник признал дека фалсификувал документи за посвојување на Мадокс, кој сега има 15 години. - Анџелина мораше да го смени неговото име, а тоа на суд морав јас да го ...

⇐ DailyПлус Инфо ⇒