ХАОС НА СВАДБА: Поранешната девојка со пиштол го киднапирала младоженецот од пред олтар

Бесната жена била во придружба на двајца млади мажи кога во вторникот попладне упаднала на свадбата, извадила револвер и гласно порачала пред присутните: – Oвој маж ме сака мене и ме изневерува со оваа жена. Нема да дозволам тоа да се случи! 25-годишната жена го одвела момчето од неговата свадба, а полицијата се уште го нема пронајдено. Таа со младоженецот се запознала пред повеќе од една година ...

⇐ DailyКурир ⇒