(ФОТО) Погледнете ја супер- јахтата на која се одмара Синди Крафорд

Најпознатиот светски супермодел на сите времиња Синди Крафорд и во 51 година буди неверојатно внимание каде и да се појави. Празничните денови таа ги помина со семејството на карипскиот остров Свети Барт. Сопругот Rande Gerber, синот Presley (17) и ќерка Kaia (15) уживаа во локалните забави дружејќи се со Џон Бон Џови. Потоа се вратиле на јахтата кај својот пријател мултимилионерот Steve Wynn. ...

⇐ DailyЗа Се ⇒