(ФОТО) Брадавиците на Анџелина Џоли ги разбеснаа Британците!

Актерката Анџелина Џоли пред два дена се состона со британскиот надбискуп Џастин Велбијем, и иако и двајцата разговараа за сериозни теми, сето тоа остана во втор план, затоа што сите ги коментираа само… брадавиците на холивдската ѕвезда кои се гледаа под тенкиот џемпер. Откако Велби на Твитер ја објави фотката од состанокот со Анџелина, на која двајцата разговараа за бегалската криза и состојбата ...

⇐ DailyРепортер ⇒