Ема Стоун и Маргот Роби меѓу највлијателните ѕвезди

Магазинот „Тајм“ ја објави новата листа на 100 највлијателни личности во светот, при што на неа се најдоа и многу ликови од светот на забавата. На листата во категоријата највлијателни уметници, меѓу другите се: Ема Стоун, Ед Ширан, Алиша Кис, Рајан Рејнолдс, Маргот Роби, Џон Леџенд и Деми Ловато. Текстовите за познатите на листата на „Тајм“ ги пишувале нивни колеги, па така Тејлор Свифт открива ...

⇐ DailyПлус Инфо ⇒