Два месеци после породувањето Бијонсе во топ форма – фановите воодушевени!

Американската пејачка Бијсоне направи хаос на Инстаграм откако ги објави своите нови слики, а нејзините фанови се воодушевени како таа изгледа после породувањето. Бијонсе во јуни роди близнаци, а очигледно многу брзо успеа да се врати во топ форма, а притоа го промени и имиџот… A post shared by Beyoncé (@beyonce) on Aug 11, 2017 at 5:57pm PDT Сепак, најголемо внимание предизвика најзиното видео ...

⇐ DailyТаратур ⇒