Дали овие фотографии се доказ дека Амал Клуни е бремена?

Холивудскиот актер Џорџ Клуни со сопругата Амал присуствуваше на премиерата на една серија во Лондон, а фотографиите од славната двојка за многумина биле доказ дека убавата адвокатка е бремена. Да потсетиме, светските медиуми минатата недела пренесоа дека Амал е бремена и дека чека близнаци. Брачната двојка Клуни се уште не се огласила по овој повод. Ова не е првпат да се шпекулира дека Џорџ и ...

⇐ DailyБриф ⇒