Цеца раскажа како го преживеа ударот на автобусот во нејзината вила

Драма со среќен крај! Вака на кратко може да се опише тоа што синоќа се случуваше во вилата на Цеца во Белград. Имено, во вечерните часови, додека целото семејство Ражнатовиќ било во својот дом, еден автобус силно се забил во вилата на Цеца, причинувајќи голема материјална штета. – Седевме дома и одеднаш слушнавме силен удар кој ги затресе ѕидовите! Веднаш ги погледнавме камерите, и имавме што да ...

⇐ DailyТВ Орбис ⇒