Цеца откри зошто не ја гледаме во костим за капење

Иако е една од најзгодните дами на сцената во целиот регион, Цеца Ражнатовиќ последните години избегнува да се појавува на плажите и базените. Таа призна дека ова лето се уште не посетила ниту една плажа, затоа што интересирањето за неа на јавните места преставува голем притисок. -Верувале или не, се уште не немам искапено ниту на базен, ниту во море. Не постои ниту еден момент каде можете да ...

⇐ DailyКурир ⇒