Бојана Скендеровски го очекува првото дете: Бременоста ја најави со прекрасна фотографија на Фејсбук!

Бојана Скендеровски е во брак веќе две години со својот сакан Васко, а сега парот очекува принова. Бременоста со своето прво дете пејачката и водителка на емисијата „Улица Македонија“ ја најави со прекрасна фотографија на социјалните мрежи. Таа позираше во тренди летен стајлинг, а стомакот го заокружи со срце и стави емотикон ангелче. Нејзиното ангелче е на патот, а веруваме дека вљубениот пар ...

⇐ DailyВистина ⇒