Бела Хадид ги собра сите воздишки на Кан

Топ моделот и ѕвездата на социјалните мрежи Бела Хадид воодушеви со својот стил на црвениот тепих на филмскиот фестивал во Кан, а моментот за собирање на сите воздишки на присутните бил нејзиниот долг шлиц на фустаност. За среќа манекенката не е премногу провокативна и носела долна облека. Секако овој момент е еден од најфотографираните од досегашните настани на Кан.

⇐ DailyПозитив ⇒