Бела Хадид покажа се на црвениот тепих

На отварањето на 70-от по ред Кански фестивал, очите на целиот свет беа вперени во раскошните фустани кои ги одбраа за оваа прилика. Сепак целото внимание падна на Бела Хадид, чиј фустан од модните критичари беше избран како најдобар поради неговата елеганција. Меѓутоа овој фустан е елегантен само додека Бела стои и позира, но како манекенката почнува да се движи долната облека и се гледа од ...

⇐ DailyЗа Забава ⇒