Адриана и Марко се повторно заедно

Поранешниот српски кошаркар Марко Јариќ и неговата поранешна сопруга, бразилскиот топ-модел Адриана Лима, пак се заедно! Како што американските медиуми пренесуваат, спортистот и ангелот на „Викторија сикрет“ решиле на својата љубов да ѝ дадат уште една шанса, иако се разведени три години, а за нивното смирување придонела сестрата на Марко, Тамара, со која Адриана е многу блиска. Марко уште на ...

⇐ DailyКурир ⇒