Бесплатен билет за Скопје ЗОО за сите Магента 1 корисници преку ТелекомМК апликацијата

Сите корисници на Mагента 1 промотивно добиваат бесплатен билет за посета на Зоолошката градина во Скопје, кој може да се искористи до 31 октомври. Секоја ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Домашниот зајак е еден од најпосетуваните жители на Зоолошката градина. Неговиот дом е лесно пристапен и отворен за посетителите, а можете да го најдете со ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Обожавателите на анимираниот филм „Кралот лав“ ќе го препознаат меркатот како оној симпатичен мал помошник на Симба,Тимон, кој на филмското платно совршено го ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

Ако догодина буџетските корисници заклучно првото тримесечје не реализираат најмалку 15 проценти од планираните капитални расходи, до второто најмалку 40 ...
сите 167 | | | веќе видена

Американската авиокомпанија „Јунајтед ерлајнс“ во петокот започна да доставува вакцина против коронавирус произведена од фармацевтската компанија „Фајзер“ во ...
сите 177 | | | веќе видена

Врховниот суд на американската држава Пенсилванија отфрли уште еден правен обид на таборот на американскиот претседател Доналд Трамп да ја оспори победата на ...
сите 267 | | | веќе видена

„Овој викенд во Софија се одржуваат тајни средби помеѓу македонски бугарски владини претставници. Ова досега Заев не го негираше. Според нашите информации се ...
сите 165 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Бесплатен билет за Скопје ЗОО за сите Магента 1 корисници преку ТелекомМК апликацијата

Од:
До кого (е-маил):
Порака: