Вечерва во „Само вистина“ ќе гостуваат Александар Даштевски и Алберт Муслиу

Првиот училишен ден помина „тивко“ како и невидливиот непријател кој што и натаму ја испишува статистиката на болни, научивме ли да го живееме новото нормално, ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Пратеникот Љупчо Пренџов од ГРОМ вечерашното гостување во емисијата Само вистина на Канал 5, вели дека најлошиот извештај од Европската комисија Република ...
| | веќе видена | слични
2 копии

„До пред изборите, додека главниот интерес не беше на политиката, додека се слушаа одлуките на експертите, ситуацијата беше нормална и под контрола. Откако ...
| | веќе видена | слични

„Треба да ѝсе даде шанса на онлајн платформата да профункционира“, смета политичкиот аналитичар Алберт Муслиу за емисијата „Само вистина“. „Немаме само ние ...
| | веќе видена | слични

Останато

Министерот за здравство, Венко Филипче, попладнево имаше работен состанок со сопствениците на приватните болници „Жан Митрев“, „Систина“ и „Ремедика“.Од ...
сите 612 | | | веќе видена

Претседателот во Стево Пендаровски во емисијата Трилинг се осврна на пандемијата со коронавирус и за вонредната состојба. Во овој момент, најважно е армијата ...
сите 256 | | | веќе видена

Вицепремиерот Никола Димитров во интервју за австриски „Дер Стандард“ вели дека македонската влада ќе се обиде да го спречи очајот и национализмот, по ...
сите 794 | | | веќе видена

На предлог на Советот за безбедност, кој вчера беше прифатен од претседателот на државата Стево Пендаровски, се очекува Владата денеска да прогласи кризна ...
сите 106 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Вечерва во „Само вистина“ ќе гостуваат Александар Даштевски и Алберт Муслиу

Од:
До кого (е-маил):
Порака: