Уапсени две момчиња од Скопје - полицијата кај нив пронашла дрога

2 копии

Во вторникот во 23:45 часот во Македонски Брод, полициски службеници о лишиле од слобода В.С.(21) од Македонски Брод, затоа што физички нападнал полициски ...
| | веќе видена | слични
3 копии
2 копии

Дваесет и петгодишен кавадарчанец е лишен од слобода вчера околу два часот, информираше попладнево портпаролот на СВР Велес, Верољуб Додевски. – Вчера околу ...
| | веќе видена | слични
2 копии
3 копии
2 копии
повеќе

Останато

Никој не очекуваше поголемо обновување на односите или нешто слично кога минатата недела се состанаа Џо Бајден и Владимир Путин во Женева, згора на тоа, некои ...
сите 319 | | | веќе видена

„Ве молам. Билатералните прашања да се решаваат билатерално, без блокирање на напредокот на целата Европска унија. Да размислиме стратегиски и да сфатиме: ...
сите 394 | | | веќе видена

„Пред три години, Владата предводена од СДСМ и премиерот Зоран Заев презеде одговорност, влезе одлучно во процесите и испиша нова историја. Денешниот ден во ...
сите 161 | | | веќе видена

На подрачјето на Центар полициски службеници од Одделот за криминалистичка полиција во координација со Секторот за меѓународна полициска соработка – Одделение ...
сите 461 | | | веќе видена

Бугарија ја повтори блокадата за Македонија, во ЕУ, се додека не се исполнат нејзините барања. Блокадата беше потврдена на денешниот редовен состанок на ...
сите 517 | | | веќе видена

Иако се уште нема официјално владино соопштение, министерот за финансии Фатмир Бесими преку фејсбук информираше дека Владата го усвоила предлогот на ...
сите 295 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Уапсени две момчиња од Скопје - полицијата кај нив пронашла дрога

Од:
До кого (е-маил):
Порака: