Охридска банка го продолжува рокот за замена на сите платежни картички со ново лого

Охридска банка АД Скопје го продолжува периодот предвиден за замена на платежните картички на своите клиенти, физички и правни лица. Со тоа, овој процес ќе ...
| | веќе видена | слични

Комерцијална банка АД Скопје известува дека овозможи нова услуга за клиентите правни лица кои користат кредитни производи во Банката. Почнувајќи од 01.10.2020 ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Силк Роуд Банка на своите корисници кои поседуваат American Express Point дебитна картичка им овозможува подигнување на средства без провизија на повеќе од 200 ...
| | веќе видена | слични

УНИБанка АД Скопје ги известува своите почитувани клиенти дека почнувајќи од денес, (05.10.2020 година – Понеделник) експозитура Централа, ќе функционира со ...
| | веќе видена | слични

Шпаркасе Банка Македонија ги информира своите почитувани клиенти дека од денес, 05.10.2020 година (понеделник) , паричната помош од социјална и детска заштита ...
| | веќе видена | слични

ТТК Банка АД Скопје ги известува своите почитувани корисници дека од денес 05.10.2020 година започна со исплата на паричните права од социјална и детска ...
| | веќе видена | слични

НЛБ Банка ги известува своите клиенти дека паричната помош од социјална и детска заштита ја исплати на 2- ри октомври (петок). Во насока на поголема заштита и ...
| | веќе видена | слични

Стопанска банка АД – Скопје ги информира своите корисници дека се изврши процесирање на паричните средства за социјална и детска заштита, при што за клиентите ...
| | веќе видена | слични
7 копии

Останато

Есенскиот бран на ковид не е снег во мај па да се изненади Филипче - нема вакцини за грип, нема проширени болнички капацитети, ниту план и стратегија, вели ...
сите 328 | | | веќе видена

Пандемијата ја одложи реконструкцијата на штипското инфективно одделение. Но од Клиничката болница велат дека и покрај високиот број хоспитализирани не се ...
сите 154 | | | веќе видена

„Имам можност вечерва да говорам во пресрет на можеби најголемиот македонски национален празник – основањето на ВМРО. Практично, организацијата ВМРО, или уште ...
сите 92 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Охридска банка го продолжува рокот за замена на сите платежни картички со ново лого

Од:
До кого (е-маил):
Порака: