Бизнисот со паметни уреди на „Baidu“ е проценет на 2,9 милијарди долари

2 копии

Останато

Иако поминаа три дена од смртта на Диего Армандо Марадона, сепак тој се уште е актуелна тема во речиси сите светски медиуми, особено спортските. Тој почина во ...
сите 341 | | | веќе видена

Коцкарската игра на премиерот во заминување Заев му носи пораз и на преговарачка маса со Бугарија и во СДСМ. Измамникот Зоран Заев трајно ги наруши позициите ...
сите 350 | | | веќе видена

„Дојде времето кога треба да се протестира, за утре да не биде предоцна. Граѓаните на Република Македонија се обединуваат против Заев, против негаторите на ...
сите 92 | | | веќе видена

Новинарот Џеф Мејсон го испровоцира Доналд Трамп со прашањето дали ќе го признае Џо Бајден за претседател.„Ќе биде тешко да се признае неговата победа, бидејќи ...
сите 359 | | | веќе видена

Помина една недела од Одлуката за постоење кризна состојба на територијата на цела држава, донесена од страна на Владата во насока за заштита на јавното ...
сите 163 | | | веќе видена

Британскиот министер за локални заедници, Роберт Џенрик, изјави дека нема причина за загриженост поради податоците за ефективноста на потенцијалната вакцина од ...
сите 144 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Бизнисот со паметни уреди на „Baidu“ е проценет на 2,9 милијарди долари

Од:
До кого (е-маил):
Порака: