Граѓанска поддршка од битолчани за полицијата


4 копии
3 копии
6 копии
8 копии

Со што се соочува македонската полиција? На најновото видео кое се појави се гледа како полицаец фатен за врат при апсење на „Партизанска“. Ова не е прв случај ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Штитениците и персоналот на домовите за стари лица ќе бидат први вакцинирани против коронавирус во Шпанија, изјави министерот за здравство Салвадор Ила, ...
сите 565 | | | веќе видена

Претседателот на Владата, Зоран Заев по завршувањето на состанокот на Советот за безбедност истакна дека со воведување на кризна состојба на целата територија ...
сите 247 | | | веќе видена

Македонциии! Гледајте ги малку на интернет дебатите на бугарските медиуми. Нека не ве лажат СДСМовците дека ова било нивна предизборна реторика. Сите нивни ...
сите 502 | | | веќе видена

Со изведување на материјални докази денеска во Основниот кривичен суд Скопје продолжува судењето за незаконското финансирање на невладината организација ...
сите 46 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Граѓанска поддршка од битолчани за полицијата

Од:
До кого (е-маил):
Порака: