Митревски фантастичен во триумфот на Порто, ПСЖ тргна со пораз

Капитенот на македонската репрезентација Кирил Лазаров со Нант загуби од Барселона со 27-35 во Лигата на шампионите. Каталонците немаа милост кон францускиот ...
| | веќе видена | слични

Составот на Мешков Брест направи големо изненадување и славеше над ПСЖ со 32-31 во Лигата на шампионите, а еден од најатрактивните голови го постигна ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

„Во период на есенски бран од коронавирусот потребна е максимална одговорност и посветеност на секој поединец во спречување на ширењето на заразата. Согласно ...
сите 548 | | | веќе видена

Се води ли битката за политичка превласт преку пандемијата со коронавирусот? Кој изигра нечесно за законот со кој треба дел од мерките за заштита од ковид 19 ...
сите 251 | | | веќе видена

Нови 640 случаи на заразени со коронавирусот 2 634 тестирања, 12 лица починати и 143 пациенти оздравени, е билансот од претходното деноноќие.Починатите 12 ...
сите 199 | | | веќе видена

Три лица се тешко повредени во сообраќајна несреќа што се случила вчера попладне на регионалниот пат Прилеп – Крушево, кај местото наречено Босја Бара. ...
сите 178 | | | веќе видена

Вчера (18.10.2020) година се одбележаа 1 000 години од основањето на манастирот СВ. „Јован Бигорски“. Целиот настан се одвиваше во строги протоколи за заштита ...
сите 94 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Митревски фантастичен во триумфот на Порто, ПСЖ тргна со пораз

Од:
До кого (е-маил):
Порака: