Мицкоски: Тешка ќе биде битката, но на крајот народот ќе ја победи мафијата и ќе дојде правдата!

Ќе нѐ има се повеќе, не треба да се обесхрабруваме. Тешка ќе биде битката, но ве уверувам дека на крајот народот ќе ја победи мафијата и ќе дојде правдата и ...
| | веќе видена | слични

Вицепремиерот за европски прашања, Никола Димитров, денеска го слави својот 48-ми роденден, а интересно е тоа што денеска и неговиот син Калин го слави својот ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Вицепремиерот за европски прашања, Никола Димитров денеска го слави својот 48 роденден, заедно со својот син Калин, кој е роден на истиот ден. „Фала ви знајни ...
| | веќе видена | слични

Вицепремиерот за европски прашања, Никола Димитров, денеска полни 48 години. Тој на својата официјална Фејсбук страна објави фотографија од него и неговиот син ...
| | веќе видена | слични

Престедателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски вечерва објави фотографија со торта на социјалните мрежи, по повод неговиот 43-ти роденден. „Година повеќе, но ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Година повеќе, но и мудрост повеќе. Благодарност до моите соработници кои пријатно ме изненадија, напиша на Фејсбук лидерот на опозициската партија Христијан ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Министерот за здравство, Венко Филипче, не чувствува одговорност за да поднесеФилипче по тој повод рече дека од почетокот на кризата работат професионално.„Не ...
сите 336 | | | веќе видена

Прширување на болничките капацитети и надополнување на кадарот најави министерот за здравство Венко Филипче, кој денеска ги посети болниците во Штип и ...
сите 239 | | | веќе видена

Даниловски Драган, еден од врвните епидемиолози во земјава, ги повика пратениците побргу да го направат Собранието функционално и навреме да се изгласаат ...
сите 326 | | | веќе видена

Зоран Заев да го каже својот став за Гоце Делчев и македонскиот јазик, доста се крие зад празни флоскули, порача потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Владо ...
сите 364 | | | веќе видена

Колони возила со македонски и знамиња на ЕУ од Скопје до Штип. Граѓаните го преполнија автопатот „Гоце Делчев“ се до Ново Село каде беше крајната дестинација. ...
сите 150 | | | веќе видена

По тој повод делегација на Општина Чашка, предводена од градоначалникот Горан Стојановски, претставници на Советот на Општината, заедно со министерката за ...
сите 111 | | | веќе видена

Максим Ацевски, главниот државен ревизор, во интервју за „360 Степени“ синоќа рече дека ДЗИ нема надлежност да го испита работењето на Националната агенција за ...
сите 125 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мицкоски: Тешка ќе биде битката, но на крајот народот ќе ја победи мафијата и ќе дојде правдата!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: