Претставен Samsung Galaxy S20 FE: Креиран за сите, наменет за тебе


2 копии

Ако вашиот мобилен телефон брзо се празни, причината можеби не е во самиот уред, туку во софтверот – апликации кои ја празнат батеријата побрзо отколку што вие ...
| | веќе видена | слични

Ултра модерни, максимално убави, со линии поставени на вистинското место – на прв поглед веројатно помисливте дека станува збор за некоја нова модна линија на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Galaxy Z Fold2 е телефон кој што ја менува иднината, а овој месец Samsung го претстави и на македонскиот пазар. Број еден телефонот на преклоп во светот е ...
| | веќе видена | слични

 Живееме во брзо време со динамично секојдневие и на сите ни е потребен по еден Note 20 Ultra, уред кој се нарекува и џебен компјутер, а ви овозможува ...
| | веќе видена | слични

Останато

Министерството за здравство информира дека во последните 24 часа во Скопје се регистрирани 325 нови случаи на коронавирус, а оздравени се 89Починати во Скопје ...
сите 916 | | | веќе видена

Уште пред пет години Никола Груевски дал исказ за аферата „Плацеви на Водно“. Веднаш по пријавите на тогашната опозиција СДСМ, Груевски зборувал пред обвинител ...
сите 162 | | | веќе видена

Политичкиот аналитичар Ненад Јовановиќ во емисијата 24 анализа рече дека Македонија е земјоделска земја и не сме буржуаска средина и затоа проектот од типот на ...
сите 265 | | | веќе видена

Дваесет и двегодишен скопјанец е тешко повреден откако вчера попладне со мотор паднал на скопската обиколница, во близина на клучката Смилковци.Во незгодата ...
сите 157 | | | веќе видена

Вчера (18.10.2020) година се одбележаа 1 000 години од основањето на манастирот СВ. „Јован Бигорски“. Целиот настан се одвиваше во строги протоколи за заштита ...
сите 124 | | | веќе видена

Христијан Мицкоски се премисли - се откажа од преговори за законот со кој Владата добива овалстувања мерките што ќе ги носи да поминуваат само со одлука на ...
сите 82 | | | веќе видена

Вкупниот финансиски износ на третата бескаматна кредитна линија со грант компонента наменета за микро и мали претпријатија погодени од КОВИД-19 (Ковид 3) е 31 ...
сите 24 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Претставен Samsung Galaxy S20 FE: Креиран за сите, наменет за тебе

Од:
До кого (е-маил):
Порака: