Навални објави нова фотографија на Инстаграм

6 копии
2 копии

Тој се заблагодари и до медицинскиот персонал од аеродромот. Рускиот опозициски лидер Алексеј Навални рекол дека животот им го должи на пилотите кои итно го ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Рускиот опозициски лидер Алексеј Навални објави фотографија со сопругата Јулија на неговиот инстаграм профил, направена на непозната локација во Германија. ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Двопартиска група американски сенатори предложи санкции против руски официјални лица во врска со ситуацијата со Алексеј Навални, се вели во соопштението на ...
| | веќе видена | слични

Научникот и креатор на супстанцијата „Новичок“, Леонид Ринк, изјави дека рускиот опозиционер Алексеј Навални, во случај навистина да бил отруен од тој агенс, ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Опозиционерот Алексеј Навални веќе се опоравува од труењето со нервен агенс и завчера беше отпуштен од болницата во Берлин, каде се лекуваше речиси еден месец. ...
| | веќе видена | слични

Ефикасноста на воениот системот на отрови „новичок“ може да се спореди со употреба на нуклеарна бомба, изјави креаторот на супстанцијата, Леонид Ринк, во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

„Труењето на Алексеј Навални може да било организирано само во неговата непосредна околина“, изјавил научникот-хемичар Владимир Угљев за весникот „Взгљад“. Во ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Додека во Јапонија министерот за сообраќај без двоумење поднесува оставка затоа што возот задоцнил неколку секунди, кај нас може возовите не да доцнат туку ...
сите 179 | | | веќе видена

Аерозагадувањето е највисоко навечер. Ова го покажуваат графиконите на Министерството за животна средина. Во нив се гледа дека по 17 часот се зголемуваат ...
сите 162 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски вечерва гостуваше во емисија на штипска телевизија ТВ Стар каде што посочи дека Владата на Зоран Заев откако е ...
сите 230 | | | веќе видена

Со потврден позитивен тест, колега на прерано починатиот полицаец Игор Ангеловски, присуствувал на неговиот погреб, кој се одржа вчера на градските гробишта во ...
сите 134 | | | веќе видена

Сите лица кои се позитивни или имале контакт со заболено лице имаат издадено решение за изолација. Сива зона нема. Лицата кои биле контакти со позитивно лице ...
сите 264 | | | веќе видена

На почетокот на епидемијата во Македонија често бев на релација Скопје, Тетово, Гостивар, Лабуништа и тогаш ги убедував луѓето дека во нашиот здравствен систем ...
сите 39 | | | веќе видена

Начинот на кој актуелната администрација на Доналд Трамп се справи со коронавирусот во САД е навреда за секој човек што боледувал од Ковид-19, изјави денеска ...
сите 230 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Навални објави нова фотографија на Инстаграм

Од:
До кого (е-маил):
Порака: