Полицијата се уште трага по напаѓачите на Љупчо Палевски Палчо

3 копии
5 копии

Сотир Костов политичкиот аналитич вечерва во Алфа телевизија посочи дека македонското општество е западнато во општествена аномија или беззаконие во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Политичкиот аналитичар Сотир Костов, вечерва во Алфа телевизија во „Што не е јасно“ истакна дека е згрозен од насилството кое власта структурно го прави врз ...
| | веќе видена | слични

Заплашување, сеење страв, политички реваншизам и освета се методи на власта за дефокус на јавност од реалните проблеми во државата и замолчување на политички ...
| | веќе видена | слични

Јавното обвинителство се уште молчи за изјавите кое за време на гостување на Телевизија Алфа, во врска со нападот врз него ги даде Љупчо Палевски- Палчо, ...
| | веќе видена | слични

Љупчо Палевски, претседател на движењето Трета вечерва во изјава за ТВ Алфа кажа дека премиерот Зоран Заев и поранешниот шеф на тајната полиција Сашо Мијалков ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Албанската опозиција му предложи на Собранието да формира Анкетна комисија за работата на Комисијата за инфективни болести. Според нив, комисијата, која ...
сите 325 | | | веќе видена

Најновите податоци што вечерва ги објави Министерството за здравство покажуваат дека Скопје останува град со најголем број на активни случаи на Ковид-19 од кои ...
сите 404 | | | веќе видена

Како општествено одговорни компании, целосно свесни за сериозноста и ризиците од зголемувањето на бројот на новозаразени од „Ковид-19“, тргнувајќи од ...
сите 321 | | | веќе видена

На Инфективното одделение во Велешката болница последнава недела се лекуваат и потешки случаи на заболени од Ковид-19, потврди за МИА доктор Весна ...
сите 173 | | | веќе видена

„Имам можност вечерва да говорам во пресрет на можеби најголемиот македонски национален празник – основањето на ВМРО. Практично, организацијата ВМРО, или уште ...
сите 168 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски вечерва порача: Додека Заев си се забавува со некаков дигитален конгрес, и во исто време кога започна да се колне во ...
сите 251 | | | веќе видена

Поранешниот американски потпретседател Џо Бајден трошеше повеќе на телевизија и електронско рекламирање за време на тековната изборна кампања отколку кој било ...
сите 176 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Полицијата се уште трага по напаѓачите на Љупчо Палевски Палчо

Од:
До кого (е-маил):
Порака: