Лошата страна на секој хороскопски знак!

3 копии

Сигурно познавате луѓе кои мислат дека светот се врти околу нив. Големи се шансите тие да припаѓаат на еден од овие хороскопски знаци: 1. Овен Кога сака нешто, ...
| | веќе видена | слични
3 копии

ОВЕН Работа: Се појавува изненадувачки трошок кој ви го расипува расположението. Љубов: Ова поле е одлично прикажано, па се полните со позитивна енергија ...
| | веќе видена | слични

 Секој од нас се соочува со сопствените демони кога станува збор за самодовербата. Наместо да ги истакнува позитивните карактеристики, најчесто сме ...
| | веќе видена | слични

Овен (21.03 – 20.04) Денес обидете се да бидете трезвени и стабилни, затоа што ќе се исправите пред некои ситуации кои нема да бидат премногу јасни. Немојте да ...
| | веќе видена | слични

Секој има нешто што прилично им го убива расположението кога станува збор за сексуални игри, а ако им се верува на астролозите, тоа секако има врска со вашиот ...
| | веќе видена | слични
2 копии

За каква жена сонува секој од хороскопските знаци? Хороскопот ни дава одговор какви жени сакаат мажите.ОвенМажите родени во овој знак сакаат независна жена. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Полицајците претепаа Роми на дрзок, на кукавички начин и ова во иднина никогаш не треба да се повтори - ова е суштината на ставот на битолчани кои денеска се ...
сите 143 | | | веќе видена

Вчерашниот ден донесе интересни случувања во делувањето на опозициската ВМРО-ДПМНЕ која во последниот период ги зајакна своите активности на улиците иако малку ...
сите 98 | | | веќе видена

Јавен обвинител по предлог на опозицијата е завршена тема. Христијан Мицкоски го бара ова преку протести, но за власта е неприфатливо. Шансата е пропуштена ...
сите 149 | | | веќе видена

Фејсбук статус на Мила Царовска, министерка за образование: Веб порталот на единствената Национална платформа за онлајн учење од полноќ е веќе достапна за ...
сите 306 | | | веќе видена

– Македонија последна во регионот го започнува образовниот процес и тоа неподготвена. Требаше анализите и подготовките да с еправат уште од март кога започна ...
сите 123 | | | веќе видена

ВО ВЕЛЕШКО ДРВОКРАДЦИ ПРЕТЕПАА ПОЛИЦАЈЦИ Оливер Спасовски, министерот за внатрешни работи, рече дека дрвокрадците биле во голем број и мавале со дрва и камења ...
сите 61 | | | веќе видена

Лекарската комора преку соопштение најостро реагира на тоа што во последно време сè почесто во средствата за јавно информирање се публикуваат написи, ...
сите 73 | | | веќе видена

Четвртиот пакет економски мерки тежок 350 милиони евра е продолжение на претходните три пакети и е сублимирање на анализите направени преку консултациите со ...
сите 227 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Лошата страна на секој хороскопски знак!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: