Мурињо влегол во конфликт со играч на Тотенхем, па сега го нуди на Реал во замена за Бејл


Доцна синоќа како гром од ведро небо се појавија шпекулации дека Тотенхем е сериозно заинтересиран да го врати Герет Бејл во своите редови. „Дејли Мејл“ ...
| | веќе видена | слични
2 копии
3 копии
3 копии

Деле Али веќе неколку сезони е пред трансфер во некој од гигантите. Реал Мадрид се споменува како негова следна дестинација, но никако не може да се договорат ...
| | веќе видена | слични

Џонатан Барнет долго време се противеше д го изнесе својот клиент од Реал Мадрид, но на крајот Герет Бејл конечно си замина од шпанската престолнина и минатата ...
| | веќе видена | слични

Велшкиот репрезентативец, Герет Бејл пред неколку дена го засили Тотенхем како позајмен играч на Реал Мадрид. Големо внимание во последните неколку месеци ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ, одговарајќи на новинарско прашање во однос на отфрлањето, од страна на министерот за правда Бојан Маричиќ, на барањето на ...
сите 125 | | | веќе видена

Вчерашниот ден донесе интересни случувања во делувањето на опозициската ВМРО-ДПМНЕ која во последниот период ги зајакна своите активности на улиците иако малку ...
сите 98 | | | веќе видена

Најостро го осудуваме насилството врз полицијата, што претставува сериозно кривично дело и ваквите постапки и однесување нема да бидат толерирани. Секој што ...
сите 86 | | | веќе видена

– Македонија последна во регионот го започнува образовниот процес и тоа неподготвена. Требаше анализите и подготовките да с еправат уште од март кога започна ...
сите 122 | | | веќе видена

Лекарската комора преку соопштение најостро реагира на тоа што во последно време сè почесто во средствата за јавно информирање се публикуваат написи, ...
сите 73 | | | веќе видена

Владата утре треба да го усвои четвртиот пакет на економски мерки вреден 350 милиони евра. Пакетот е обемен, и во него се опфатени компаниите на кои им е ...
сите 223 | | | веќе видена

МПЦ очекува вселенскиот партијарх Вартоломеј позитивно да одговори на писмата на државниот врв за автоќефалноста на црквата. Нема ништо спорно и нема никакво ...
сите 79 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мурињо влегол во конфликт со играч на Тотенхем, па сега го нуди на Реал во замена за Бејл

Од:
До кого (е-маил):
Порака: