ГО ИЗБРКА ОД ДОМА: Џорџ Клуни веќе месец и пол не живее со Амал

Се дозна… Неодамна на насловните страници на весниците излегоа вести дека Амал го истерала сопругот на Џорџ Клуни од нивниот стан по жестока расправија околу ...
| | веќе видена | слични

Жените воздизнуваат по него и понатаму...Бурак Озџивит, кој женската популација ја освои во улогата на Бали Бег во серијата “Величествениот“ се разведува од ...
| | веќе видена | слични

Бурак Озџивит, кој ја освои женската популација со улогата на Бали Бег во серијата „Сулејман Величествениот“, се разведува од сопругата Фахрија Евца. Според ...
| | веќе видена | слични

Имено, двојката неодамна имаше жестока расправија, па актерот веднаш го напушти домот во кој живеат во моментов. Имено, славната двојка не се согласува за ...
| | веќе видена | слични

Глумецот Џорџ Клуни и неговата 16 години помлада партнерка Амал Клуни неретко се тема на странските медиуми поради нивниот бурен однос.Наводно, парот извесно ...
| | веќе видена | слични

Останато

Премиерот Зоран Заев денеска изрази уверување дека со Бугарија ќе се најде решение со кое двете страни ќе бидат среќни и рече дека Бугарија ги поддржува ...
сите 282 | | | веќе видена

Јавен обвинител по предлог на опозицијата е завршена тема. Христијан Мицкоски го бара ова преку протести, но за власта е неприфатливо. Шансата е пропуштена ...
сите 131 | | | веќе видена

Во Битола се одржа протест против полициската бруталност.Повод за протестот е инцидентот од пред два дена кога полицајци претепаа тројца битолчани од ромска ...
сите 142 | | | веќе видена

Вчерашниот ден донесе интересни случувања во делувањето на опозициската ВМРО-ДПМНЕ која во последниот период ги зајакна своите активности на улиците иако малку ...
сите 98 | | | веќе видена

– Македонија последна во регионот го започнува образовниот процес и тоа неподготвена. Требаше анализите и подготовките да с еправат уште од март кога започна ...
сите 208 | | | веќе видена

Фејсбук статус на Мила Царовска, министерка за образование: Веб порталот на единствената Национална платформа за онлајн учење од полноќ е веќе достапна за ...
сите 306 | | | веќе видена

ВО ВЕЛЕШКО ДРВОКРАДЦИ ПРЕТЕПАА ПОЛИЦАЈЦИ Оливер Спасовски, министерот за внатрешни работи, рече дека дрвокрадците биле во голем број и мавале со дрва и камења ...
сите 61 | | | веќе видена

Лекарската комора преку соопштение најостро реагира на тоа што во последно време сè почесто во средствата за јавно информирање се публикуваат написи, ...
сите 73 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ГО ИЗБРКА ОД ДОМА: Џорџ Клуни веќе месец и пол не живее со Амал

Од:
До кого (е-маил):
Порака: