Агентот на Бејл потврди: Герет сака да се врати во Тотнем, во преговори сме!


Шпекулациите на медиумите дека Тотнем преговара со Реал Мадрид за враќање на Герет Бејл сега ги потврди и неговиот агент, Џонатан Барнет. Англија Герет Бејл ...
| | веќе видена | слични
3 копии
3 копии

Деле Али веќе неколку сезони е пред трансфер во некој од гигантите. Реал Мадрид се споменува како негова следна дестинација, но никако не може да се договорат ...
| | веќе видена | слични

Џонатан Барнет долго време се противеше д го изнесе својот клиент од Реал Мадрид, но на крајот Герет Бејл конечно си замина од шпанската престолнина и минатата ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Велшкиот репрезентативец, Герет Бејл пред неколку дена го засили Тотенхем како позајмен играч на Реал Мадрид. Големо внимание во последните неколку месеци ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Агентот на Герет Бејл, Џонатан Барнет објаснува како Тотнем стигнал до потписот на неговиот клиент, и вели дека реална е шансата фудбалерот да остане во клубот ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Нов протест против власта, најави лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски, кој ги повика граѓаните својот револт против оваа влада да го искажат вечерва во ...
сите 168 | | | веќе видена

Две лица од Радовиш и од Кочани починале денеска на Инфективното одделение во Клиничката болница во Штип. Се работи за пациенти позитивни на коронавирусот – ...
сите 421 | | | веќе видена

Ќе нѐ има се повеќе, не треба да се обесхрабруваме. Тешка ќе биде битката, но ве уверувам дека на крајот народот ќе ја победи мафијата и ќе дојде правдата и ...
сите 27 | | | веќе видена

Дарко ЈАНЕВСКИ Заев вели дека Бугарите го чувствувале Гоце Делчев како бугарски револуционер. И тоа било факт. И сега, како на некој како него да му објасниш ...
сите 84 | | | веќе видена

Лекарската комора на Република Северна Македонија најостро го осудува инцидентот што се случи викендов на Клиниката за токсикологија кога пациент физички го ...
сите 60 | | | веќе видена

Меморандум за забрзување на процесот на интеграција на Македонија во ЕУ; Меморандум за формирање на Координативен комитет за економска соработка и Техничка ...
сите 218 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Агентот на Бејл потврди: Герет сака да се врати во Тотнем, во преговори сме!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: