Кога престануваме да гледаме во телефонот, баш тогаш ја добиваме пораката што ја чекаме...


Години подоцна, конечно ја сфатив суштината на целосно затворање на животно поглавје. Тој крај по кој копнеев со години. Конечно го добив и излезе дека е многу ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Овен Ако сте запоставувале некоја обврска, денес потрудете се да ја завршите. Истовремено, ако ви е потребна помош, слободно кажете им на вашите најблиски. На ...
| | веќе видена | слични

 Песимисти ги нарекуваме луѓето кои секогаш го гледаат негативното, без разлика во каква ситуација се наоѓаат. Понекогаш песимизмот може да биде корисен, ...
| | веќе видена | слични

Психотерапевтот Владимир Ѓуриќ се обиде да им помогне на неговите следбеници да ги сфатат луѓето со различни проблеми и на вистински начин да се постават во ...
| | веќе видена | слични

Овен (21.03 – 20.04) Насочете ја целата своја креативна енергија кон приоритетите, а потрудете се и да делувате истовремено на повеќе страни. Понекогаш се ...
| | веќе видена | слични

Во спалната соба сè работи како часовник, но ако треба да се примени на други животни ситуации, нешто недостасува. Кога сте сами, во мракот на спалната соба – ...
| | веќе видена | слични

Некако, секогаш важеше правилото дека жените се оние кои се посложени, особено кога станува збор за љубов и сексуални врски. Од една страна, можеби се покажа ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски, при вчерашната посета на општина Ресен, одговараше на новинарско прашање поврзано со активната блокада и ...
сите 405 | | | веќе видена

Украинските војници кои ја бранеа челичарница „Азовстал“ во Мариупол, завршија во поранешна затворска колонија под контрола на руската армија. Нивната судбина ...
сите 311 | | | веќе видена

Не стивнуваат реакциите во врска со снимката на која се слуша гласот на претседателот на Собранието, Талат Џафери кој им вика на вработените од ...
сите 299 | | | веќе видена

Забрзаниот развој преку употребата на нови технологии, вештачка интелигенција и иновации станува геополитичко и стратешко прашање во 21-от век, кое е ...
сите 186 | | | веќе видена

Членовите на собраниската Комисија за прашања на изборите и именувањата на седница предложија кандидати за судии на Уставниот суд. СДСМ, ДУИ и ВМРО-ДПМНЕ, со ...
сите 52 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кога престануваме да гледаме во телефонот, баш тогаш ја добиваме пораката што ја чекаме...

Од:
До кого (е-маил):
Порака: