СЕ РАЗГОРУВА КАВГАТА: Ана Севиќ одговори на вчерашната прозивка на Адреана Чекиќ

Популарните пејачки Ана Севиќ и Адреана Чекиќ неодамна го раскинаа своето долгогодишно пријателство.Пејачката Адреана Чекиќ зборуваше пред медиумите за ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Пејачката Ана Николиќ со секоја своја фотографија предизвикува големо внимание во медиумите, особено кај фановите.Истото се случи и овој пат кога пејачката на ...
| | веќе видена | слични

Откако нивниот брак беше обележан со многу скандали, Јелена и Душко сеуште се заедно, и покрај гласините за развод. Но, сега Јелена сподели интригантна објава ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Пејачката Јелена Карлеуша е секако јавна личност која никогаш не се плашела да го изрази своето мислење. Дали се работи за политика, забава или начин на живот. ...
| | веќе видена | слични

Пејачката Марија Шерифовиќ објавила фотографија на својот Инстаграм профил и ја покажала на сите својата поубава половина.Имено Марија го сликала куферот, ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Познатата српска пејачка Марија Шерифовиќ преку социјалните мрежи често ги смее фановите, најчесто со шеги на нејзина сметка. Така беше и овој пат кога ...
| | веќе видена | слични

Откако го прослави својот 42 роденден во новата вила на Сењак, Јелена Карлеуша, со своите деца и тетката Даниела, повторно отпатува за Турција.Пејачката ...
| | веќе видена | слични

Луна се пожали дека нема пари, а љубителите на нејзиниот лик и дело веднаш трчаа да помогнат! Штотуку се опоравивме од видеото во кое пејачката Луна Џогани ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Во 2020 и 2021 година континуирано зборувавме дека на овој договор ќе му следи Анекс или нов договор, каде јас ги гледам првите знаци дека тоа ќе се случи е ...
сите 560 | | | веќе видена

ГОЛЕМ ПОЖАР ВО БИТОЛА Пожарот во „Жито Битола“ e ставен под контрола. Ангажирани се 27 пожарникари од битолската единица, а на помош пристигна и ...
сите 111 | | | веќе видена

Познатиот актер Жарко Димоски бил случаен сведок на трагичната несреќа која се случи синоќа, во која загина 24-годишна девојка од Радовиш, а нејзиниот дечко ...
сите 79 | | | веќе видена

Претседателот на Владата Димитар Ковачевски, заедно со министерката за труд и социјална политика, Јована Тренчевска, денеска го посетија семејството Шишковски ...
сите 192 | | | веќе видена

Тензиите меѓу Украина и Русија се на највисоко ниво во последниве години, додека руската акумулација на војници во близина на границата на двете земји ...
сите 214 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

СЕ РАЗГОРУВА КАВГАТА: Ана Севиќ одговори на вчерашната прозивка на Адреана Чекиќ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: