Две бебиња оздравени од коронавирус во Црна Гора

4 копии
9 копии
2 копии

Клиничката болница во Штип доби ново амбулнатно возило од германската амбасада. Директорот на Клиничка болница – Штип, Ален Ѓеорѓијев информира дека возилото е ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Од први септември почнува со работа болницата „8-ми септември“ и за прегледи и операции. Во моментов во болницата ослободени се шест оддели од десет оддели ...
| | веќе видена | слични

Во моментов во болницата ослободени се шест оддели од десет оддели каде имаше примено заразени со Ковид 19 и бројката беше над 170 хоспитализирани. Директорот ...
| | веќе видена | слични

Директорот на Клиничкиот центар на Србија, Милик Ашанин изјавил дека оваа установа е подготвена за доаѓањето на „новиот“ бран на коронавирусот на есен. Ашанин ...
| | веќе видена | слични

Останато

„Во период на есенски бран од коронавирусот потребна е максимална одговорност и посветеност на секој поединец во спречување на ширењето на заразата. Согласно ...
сите 371 | | | веќе видена

Емилија Александрова со реакција на протестот и говорот на Христијан Мицковски, која ја пренесуваме интегрално: На денешниот ден кога македонскиот народ ја ...
сите 130 | | | веќе видена

Управата за финансиска полиција постапува и во фаза на предистрага е случајот со Еуростандард банка изјави директорот на Управата Арафат Муареми за емисијата ...
сите 155 | | | веќе видена

Уште тројца наставници и 13 ученици се во изолација поради првоодделенец со коронавирус во Кавадарци, а спроведени се и анкети и дезинфекција, за МИА потврди ...
сите 221 | | | веќе видена

Колони возила со македонски и знамиња на ЕУ од Скопје до Штип. Граѓаните го преполнија автопатот „Гоце Делчев“ се до Ново Село каде беше крајната дестинација. ...
сите 149 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ се заблагодари на сите што учествуваа на денешниот протест. ВМРО се Илинденците, Партизаните, Асномците. Македонија е и потта на ...
сите 339 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Две бебиња оздравени од коронавирус во Црна Гора

Од:
До кого (е-маил):
Порака: