Ова е синот на Ана Бекута кој го остави во дом за деца без родители при самото раѓање: Еве што вели тој за пејачката!

Пејачката Ана Бекута го роди својот син Игор Полиќ на само 17 години и мораше да го остави во дом за деца без родители, за што зборуваше во неколку наврати. ...
| | веќе видена | слични
2 копии

После неколку месеци молчење на таа тема, Тања Савиќ конечно реши да ги открие сите детали врзaни за нејзиниот однос со сопругот Душан и нивните синови Ѓорѓе и ...
| | веќе видена | слични

Пеачката Тања Савиќ по неколку месеци молчење, одлучи да ги раскаже сите детали од бракот со нејзиниот сопруг Душан Јованчевиќ, кој без нејзино знаење во април ...
| | веќе видена | слични

Ја отворила душата и открила како процесот на вонтелесно оплодување влијае на нив.Гоца Тржан и нејзиниот маж Раша Новковиќ години наназад работат на потомство, ...
| | веќе видена | слични

Пејачката Тања Савиќ реши да проговори што се преживеала со сопругот Душан кој со двете деца пред неколку месеци замина во Австралија. Таа вели дека ...
| | веќе видена | слични

Пејачката Тања Савиќ со месеци наназад живее во агонија кога ќе ги види синовите кои сопругот Душан Јованчевиќ без нејзино знаење и согласност ги однесе во ...
| | веќе видена | слични

Џоан Колинс секогаш ќе биде персонификација за вистинска дама… Таа ја освои публиката во сапуницата која се емитуваше во 80-тите години во улога на негативната ...
| | веќе видена | слични

Иконскиот статус на Мерилин Монро е еднаков само на нејзиниот меланхоличен слој, што ја турна најголемата ѕвезда на Холивуд до трагичен крај. Но, освен што се ...
| | веќе видена | слични

Луѓето, во последните часови од животот, скоро секогаш жалат за една од овие 5 работи Една жена работеше во болница многу години. Нејзината должност била да ја ...
| | веќе видена | слични

Популарните пејачки Ана Севиќ и Адреана Чекиќ неодамна го раскинаа своето долгогодишно пријателство.Пејачката Адреана Чекиќ зборуваше пред медиумите за ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Имавме забелешки во договорот на Заев и Гаши, точките беа недоречени, општи, некои беа конфузни, изјави за Канал5, Горан Милевски, министер за локална ...
сите 587 | | | веќе видена

РЕАКЦИИ ЗА ДОГОВОРОТ МЕЃУ ЗАЕВ И ГАШИ Лидерот на еден од помалите владини коалициони партнери, ЛДП, Горан Милевски, не објавува засега повеќе детали за ...
сите 425 | | | веќе видена

Со највисоки државни почести беа преземени телата на 45 македонски државјанаи кои трагично го загубија својот живот во автобуската несреќа која се случи во ...
сите 322 | | | веќе видена

Кој е виновен за сообраќајниот хаос што денеска се случуваше во главниот град на земјава. Градоначалничката на Скопје Данела Арсовска побара објаснување од ...
сите 54 | | | веќе видена

Парламентот на Република Српска во петок ќе одлучува за плановите на лидерот на босанските Срби, Милорад Додик за отцепување. Ова денеска го потврди ...
сите 210 | | | веќе видена

Не поддржувам трансфер на пратеници и сум голем противник на политички пазарења, вели претседателот на Демократски сојуз, Павле Трајанов. Тој реагира на ...
сите 202 | | | веќе видена

Омикрон, варијанта на коронавирусот, може делумно да ја избегне заштитата од вакцината против Ковид-19 произведена од Фајзер и Бајонтек, објави Блумбег. Ова ...
сите 571 | | | веќе видена

Интензитетот на сообраќај на патните правци надвор од градските средини, како што информираат од АМСМ, е умерен, а на граничните премини, од македонска страна, ...
сите 127 | | | веќе видена

Ова сега што го направи Зоран Заев е токму како што рече лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски, пластелин колаиција и таа се формира на барање на партиите ...
сите 154 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ова е синот на Ана Бекута кој го остави во дом за деца без родители при самото раѓање: Еве што вели тој за пејачката!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: