Оглас за вработување во ПроКредит Банка


4 копии

Сите клиенти - пензионери на НЛБ Банка имаат единствена можност нивната пензија да им биде доставена на домашната адреса. Заинтересираните за оваа услуга ...
| | веќе видена | слични

Заинтересираните за оваа услуга потребно е да поднесат барање во најблиската експозитура на Банката и да приложат важечки документ за лична идентификација. - ...
| | веќе видена | слични

Силк Роуд Банка воведе нов производ наменет за сите правни лица постојни клиенти на банката – дозволено пречекорување на трансакциска сметка („overdraft“). За ...
| | веќе видена | слични

Во услови за справување со пандемијата што ја предизвика коронавирусот ковид-19, одржувањето на економската стабилност и благосостојба на сегашните и на идните ...
| | веќе видена | слични

Започна со работа комплетно модернизираната и иновирана експозитура Бисер на Комерцијална банка во населбата Аеродром во Скопје. Во новата експозитура на ...
| | веќе видена | слични

УНИБанка повторно продолжува да ги изненадува своите клиенти со нови, дигитални и иновативни производи во време кога на граѓаните и компаниите им е потребно да ...
| | веќе видена | слични

Централна кооперативна банка АД Скопје ќе им одобри дозволено пречекорување од две пензии или две нето плати, на сите апликанти клиенти на Еуростандард Банка ...
| | веќе видена | слични

НЛБ Банка, преку онлајн настан на социјалните мрежи, промовираше воведување на нова функционалност преку НЛБ мКлик мобилното банкарство- мКлик кредит. Со ова ...
| | веќе видена | слични

УНИБанка АД Скопје со одлична понуда за пензионерите приматели на пензија од Еуростандард банка! Со цел да им излезе во пресрет на потребите на примателите на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Би потсетил дека ВМРО-ДПМНЕ имаше три барања по однос на овие протести, првото барање да се снижи цената на струјата која што е навистина скапа во однос на ...
сите 216 | | | веќе видена

Основното јавно обвинителство Гостивар донесе Наредба за спроведување истражна постапка против едно лице за кое постои основано сомнение дека сторило кривично ...
сите 76 | | | веќе видена

Координаторот на пратеничката група на ВМРО-ДПМНЕ и Коалиција „За обнова на Македонија“, Никола Мицевски денеска се обрати на собраниската седница. Мицевски ...
сите 188 | | | веќе видена

„Денеска јавноста сведочеше на уште еден очаен обид на Христијан Мицкоски преку таканаречен протест да си ја спаси фотелјата во белиот дворец. Граѓаните одамна ...
сите 143 | | | веќе видена

Професори и научници од САД, Велика Британија и други земји го номинираа рускиот опозиционер Алексеј Навални за Нобелова награда за мир, објави денеска Сергеј ...
сите 161 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Оглас за вработување во ПроКредит Банка

Од:
До кого (е-маил):
Порака: