Еуролинк осигурување: Одземањето на дозволата на Еуростандард банка не влијае на нашето работење


Во врска со тековните случувања поврзани со Еуростандард банка, а со цел правилно информирање на нашите клиенти и соработници, Еуролинк осигурување потврдува ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Сите клиенти - пензионери на НЛБ Банка имаат единствена можност нивната пензија да им биде доставена на домашната адреса. Заинтересираните за оваа услуга ...
| | веќе видена | слични

Заинтересираните за оваа услуга потребно е да поднесат барање во најблиската експозитура на Банката и да приложат важечки документ за лична идентификација. - ...
| | веќе видена | слични

Силк Роуд Банка воведе нов производ наменет за сите правни лица постојни клиенти на банката – дозволено пречекорување на трансакциска сметка („overdraft“). За ...
| | веќе видена | слични

Во услови за справување со пандемијата што ја предизвика коронавирусот ковид-19, одржувањето на економската стабилност и благосостојба на сегашните и на идните ...
| | веќе видена | слични

Започна со работа комплетно модернизираната и иновирана експозитура Бисер на Комерцијална банка во населбата Аеродром во Скопје. Во новата експозитура на ...
| | веќе видена | слични

УНИБанка повторно продолжува да ги изненадува своите клиенти со нови, дигитални и иновативни производи во време кога на граѓаните и компаниите им е потребно да ...
| | веќе видена | слични

Централна кооперативна банка АД Скопје ќе им одобри дозволено пречекорување од две пензии или две нето плати, на сите апликанти клиенти на Еуростандард Банка ...
| | веќе видена | слични

НЛБ Банка, преку онлајн настан на социјалните мрежи, промовираше воведување на нова функционалност преку НЛБ мКлик мобилното банкарство- мКлик кредит. Со ова ...
| | веќе видена | слични

УНИБанка АД Скопје со одлична понуда за пензионерите приматели на пензија од Еуростандард банка! Со цел да им излезе во пресрет на потребите на примателите на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Поранешниот заменик министер за образование, професорот Петар Атанасов во разговор за Фактор вели дека сосема се оправдани негативните реакции во јавноста во ...
сите 530 | | | веќе видена

Зоран Заев бесрамно од 2015-та па наваму, со години печалеше политички поени со случајот „Монструм“, рече на денешната прес конференција Бојан Стојаноски, ...
сите 171 | | | веќе видена

Претставничкиот дом на американскиот Конгрес денеска официјално до Сенатот го достави обвинението против поранешниот претседател Доналд Трамп, кој се терети за ...
сите 129 | | | веќе видена

Претседателот Стево Пендаровски не очекува промена на позициите на Софија кон Скопје и по изборите во Бугарија на 4 април. Во синоќешното интервју за ТВ Клан, ...
сите 229 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Еуролинк осигурување: Одземањето на дозволата на Еуростандард банка не влијае на нашето работење

Од:
До кого (е-маил):
Порака: