Турку виа Скопје – Корона експорт-импорт ДОО

6 копии
17 копии

Во Грција загубена туристичката сезона поради пандемијата, Албанија почнува со лекување на пациенти од Ковид-19 со ковалесцентна плазма, ова се најжешките ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Седмичните податоци што ги објавува Центарот за јавно здравје од Охрид, а се однесуваат на населението што живее на подрачјето на општините Охрид, Дебрца, ...
сите 546 | | | веќе видена

Гордана Јанкулоска од својот стан во ресоротот на „Адора“ на Водно и порача на полицијата да не го опседнува нејзиното соседство, бидејќи како што вели таа, не ...
сите 128 | | | веќе видена

Во тетовско продолжуваат протестите против поскпапувањето на струјата. Попладнево протестите се проширија и во руралните средини како Челопек, Општина ...
сите 188 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Турку виа Скопје – Корона експорт-импорт ДОО

Од:
До кого (е-маил):
Порака: