Јувентус нуди тројца играчи за ангажман на напаѓачот на Арсенал


2 копии

Од таборот на Арсенал напорно работат да му обезбедат нови засилувања на Микел Артета кој со поголеми амбиции ќе влезе во новата натпреварувачка сезона. ...
| | веќе видена | слични

Лондон е најголемата причина поради која Вилијан се решил на крајот да потпише за Арсенал, фудбалерот заедно со своето семејство не сакале да се преселат во ...
| | веќе видена | слични

Бразилецот Вилијан во претходните неколку преодни рока имаше понуди од различни клубови од Европа и минатата година сериозно се поврзуваше со Барселона, но на ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Раководството на Арсенал досега официјално донесе едно засилување, а тоа секако е Вилијан кој како слободен агент ги засили Топџиите. Арсенал е во преговори со ...
| | веќе видена | слични

Aрсенал во досегашниот дел од преодниот рок доведе едно засилување, станува збор Вилијан кој како слободен играч дојде од Челзи. „Топџиите“ се во преговори со ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Нов протест против власта, најави лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски, кој ги повика граѓаните својот револт против оваа влада да го искажат вечерва во ...
сите 172 | | | веќе видена

Лекарската комора на Република Северна Македонија најостро го осудува инцидентот што се случи викендов на Клиниката за токсикологија кога пациент физички го ...
сите 60 | | | веќе видена

Дарко ЈАНЕВСКИ Заев вели дека Бугарите го чувствувале Гоце Делчев како бугарски револуционер. И тоа било факт. И сега, како на некој како него да му објасниш ...
сите 71 | | | веќе видена

Заплашување, сеење страв, политички реваншизам и освета се методи на власта за дефокус на јавност од реалните проблеми во државата и замолчување на политички ...
сите 88 | | | веќе видена

Меморандум за забрзување на процесот на интеграција на Македонија во ЕУ; Меморандум за формирање на Координативен комитет за економска соработка и Техничка ...
сите 166 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Јувентус нуди тројца играчи за ангажман на напаѓачот на Арсенал

Од:
До кого (е-маил):
Порака: