Роналдо има 17 пати поголема плата од својот нов тренер

2 копии
4 копии
2 копии
2 копии

Медиумите од Италија пренесуваат дека Андреа Пирло му се јавил на Кристијано Роналдо за да му ги претстави фудбалските идеи но и да му вети на ЦР7 дена ќе биде ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Охрид, 19. септември 2020 (ИНПРЕС) – Во интерес на правовремено и точно информирање на населението кое живее на подрачјето на општините Охрид, Дебрца, Струга, ...
сите 661 | | | веќе видена

Во тетовско продолжуваат протестите против поскпапувањето на струјата. Попладнево протестите се проширија и во руралните средини како Челопек, Општина ...
сите 211 | | | веќе видена

Вицепремиерот за европски прашања Никола Димитров оценува дека Меморандумот на Бугарија во определни делови е многу навредилив и дефинитивно не е во функција ...
сите 296 | | | веќе видена

Субвенционирањето приватни компании ако вработат Албанци и припадници на други етнички заедници не води кон бинационална држава, туку тоа е уставно начело што ...
сите 169 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Роналдо има 17 пати поголема плата од својот нов тренер

Од:
До кого (е-маил):
Порака: