Пирло уште не седнат на клупата на Јуве му ја покажа вратата на играчот кој заработува богатство во клубот

Новиот тренер на Јувентус, Андреа Пирло полека почна да ги презема работите во свои раце и да работи на подобрување на атмосферата во клубот. Јасно е дека ...
| | веќе видена | слични

Иднината на Пауло Дибала останува во сомнеж. Италијанските медиуми ја објавија веста дека Аргентинецот ќе си замине од Јувја, бидејќи италијанските шампиони не ...
| | веќе видена | слични

Елиф Елмас може да биде навистина задоволен од тоа како мина неговата дебитантска сезона во Серија А, која беше доволна за да ги натера водечките луѓе на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Историските настани и личности не се работа на политичарите и на комисии, вели историчарот Тодор Чепреганов во однос на ставовите кои доаѓаат од официјална ...
сите 232 | | | веќе видена

Будно ги следиме препораките на Комисијата за заразни болести и следствено, секогаш размислуваме за донесените одлуки, нивната оправданост и потребата за нивна ...
сите 125 | | | веќе видена

Мерките од четвртиот пакет се дефинирани. Тој претставува продолжение на претходните три и тежи 350 милиони евра, а одлуката треба денеска на седница да ја ...
сите 261 | | | веќе видена

Нови 141 случај со Ковид-19 од 1.559 тестирања беа евидентирани во вчерашниот извештај на Министерството за здравство за изминати 24 часа. Починат е пациент од ...
сите 185 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Пирло уште не седнат на клупата на Јуве му ја покажа вратата на играчот кој заработува богатство во клубот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: