Мбапе – Нејмар – Роналдо: Дали ПСЖ ќе го добие најдоброто трио во историјата со кое ќе ВЛАДЕЕ во Европа!?


Се повеќе и повеќе се погласни шпекулациите дека Кристијано Роналдо ова лето ќе “предизвика земјотрес“ и дека од Торино ќе се пресели во Париз. Сите познато ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Иднината на Пауло Дибала останува во сомнеж. Италијанските медиуми ја објавија веста дека Аргентинецот ќе си замине од Јувја, бидејќи италијанските шампиони не ...
| | веќе видена | слични
4 копии
2 копии
2 копии

Медиумите од Италија пренесуваат дека Андреа Пирло му се јавил на Кристијано Роналдо за да му ги претстави фудбалските идеи но и да му вети на ЦР7 дена ќе биде ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Додека дел од поранешните функционери од редовите на ВМРО-ДПМНЕ бараат вонреден конгрес и оставка од Христијан Мицкоски, поради неколкуте изборни порази во ...
сите 205 | | | веќе видена

ВО ВЕЛЕШКО ДРВОКРАДЦИ ПРЕТЕПАА ПОЛИЦАЈЦИ Оливер Спасовски, министерот за внатрешни работи, рече дека дрвокрадците биле во голем број и мавале со дрва и камења ...
сите 83 | | | веќе видена

Бугарија може да остане сама во спорот со Северна Македонија, смета Кирил Илиев, историчар од Институтот за балкански студии при Бугарската академија на ...
сите 251 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска изрази уверување дека со Бугарија ќе се најде решение со кое двете страни ќе бидат среќни и рече дека Бугарија ги поддржува ...
сите 158 | | | веќе видена

Лекарската комора преку соопштение најостро реагира на тоа што во последно време сè почесто во средствата за јавно информирање се публикуваат написи, ...
сите 73 | | | веќе видена

МПЦ очекува вселенскиот партијарх Вартоломеј позитивно да одговори на писмата на државниот врв за автоќефалноста на црквата. Нема ништо спорно и нема никакво ...
сите 79 | | | веќе видена

Зголемениот број инфицирани од коронавирусот во последните две недели во гевгелиско за епидемиологот Сашо Олумчев од Подрачната единица на Центарот за јавно ...
сите 172 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мбапе – Нејмар – Роналдо: Дали ПСЖ ќе го добие најдоброто трио во историјата со кое ќе ВЛАДЕЕ во Европа!?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: