Јуве нуди нова трампа: Ремзи за Иско


Гонзало Игуаин „чепна“ доста интересни теми во ексклузивното интервју кое го направи за „Фокс Спортс“, па дури проговори и за можноста Лионел Меси да ја ...
| | веќе видена | слични

Иднината на Пауло Дибала останува во сомнеж. Италијанските медиуми ја објавија веста дека Аргентинецот ќе си замине од Јувја, бидејќи италијанските шампиони не ...
| | веќе видена | слични

Гонзало Игуаин и Лионел Меси многу добро се познаваат бидејќи многу години играа заедно во националниот тим на Аргентина. Затоа популарниот Пипита е многу ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Eпскиот дебакл против Баерн од 8:2 во четвртфиналето од Лигата на шампионите силно ја здрма Барселона и од клубот веќе си заминаа спортскиот директор Ерик ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

„Теретана“ не е случај за кој треба да одговара претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски, одлучи нивното Обвинителство како што за „Хидроцентралите“ ...
сите 294 | | | веќе видена

Поминаа два дена откако Врховниот суд ја потврди четиригодишната затворска казна за поранешната министерка за внатрешни работи Гордана Јанкуловска и во ...
сите 132 | | | веќе видена

Билатералните проблеми не треба да бидат дел од преговарачката рамка за проширување на Европската Унија, смета германската амбасадорка во земјава, Анке ...
сите 392 | | | веќе видена

Викендов, собраниските служби ги објавија биографиите на замениците министри, предложени од Зоран Заев. На листата има лица со многу интересно минато и ...
сите 115 | | | веќе видена

Медиумите во Грција, изразија зголемен интерес за македонската делегација предводена од премиерот Заев за време на учеството на конференцијата на „Економист“ и ...
сите 244 | | | веќе видена

Нашите православни граѓани да бидат еднакви со останатите православни христијани во светот, побара шефот на државата од Вселенскиот партијарх, Вартоломеј. Во ...
сите 25 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Јуве нуди нова трампа: Ремзи за Иско

Од:
До кого (е-маил):
Порака: