Легендарниот Саки: Маурисио Сари беше промашување на Јувентус

2 копии

Медиумите од Италија пренесуваат дека Андреа Пирло му се јавил на Кристијано Роналдо за да му ги претстави фудбалските идеи но и да му вети на ЦР7 дена ќе биде ...
| | веќе видена | слични

Андреа Пирло започна да го составува својот стручен персонал, а тој испрати понуда за асистент на Игор Тудор. Се очекуваше денес да се донесе одлука за сè, но ...
| | веќе видена | слични

Познато е дека Андреа Пирло ќе побара од Јувентус да му биде донесена класична деветка, а Кристиано Роналдо има свој фаворит. Пирло е одлучен да доведе ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

На Врховниот суд му беа потребни речиси две години да го оцени барањето за преиспитување на пресудите на Груевски и Јанкулоска. Тоа е навистина премногу, но за ...
сите 112 | | | веќе видена

Во тетовско продолжуваат протестите против поскпапувањето на струјата. Попладнево протестите се проширија и во руралните средини како Челопек, Општина ...
сите 231 | | | веќе видена

Премиерот Заев за време на посетата на Атина, освен за МИА, даде интервјуа за грчкиот весник „Та неа“ и грчката телевизија „Мега“, како и куси изјави за други ...
сите 246 | | | веќе видена

Завршени се разговорите со сите потврдени и потенцијални кандидати за замници министри и сите ќе добијат шанса и ќе можат да бидат вградени во одредни други ...
сите 159 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Легендарниот Саки: Маурисио Сари беше промашување на Јувентус

Од:
До кого (е-маил):
Порака: