Нептун со ново иновативно решение за онлајн шопинг – Купувајте на рати отсега и онлајн!


Дигитализацијата на услугите е една од примарните процеси во Нептун Македонија, компанијата која континуирано на иновативен начин им го олеснува на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Во услови за справување со пандемијата која ја предизвика коронавирусот КОВИД-19, одржувањето на економската стабилност и благосостојба на сегашните и идни ...
| | веќе видена | слични
3 копии

ТТК Банка АД Скопје овозможи понуда со којашто излегува пресрет на финансиските потреби на корисниците, приматели на плата или пензија во Еуростандард Банка АД ...
| | веќе видена | слични
7 копии

Од денеска Прокредит банката за физички лица нуди нуди можност за брзо отварање на сметка преку однапред закажан состанок преку телефонскиот број 02/2446000 ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Само овој понеделник 17-ти август HAPPY HOURS акција во Нептун со големи попусти и подароци на секој час! Посетете ги Нептун продавниците овој понеделник, ...
| | веќе видена | слични

Силк Роуд Банка излегува со понуда за oдобрување на дозволено пречекорување на сметка за сите вработени или пензионери кои примале плата/пензија преку ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Спроведувањето на пописот да не се политизира, а добиените податоци да бидат во корист на севкупниот развој со што ќе се овозможи креирање долгорочни стратегии ...
сите 506 | | | веќе видена

Зоран Заев бесрамно од 2015-та па наваму, со години печалеше политички поени со случајот „Монструм“, рече на денешната прес конференција Бојан Стојаноски, ...
сите 171 | | | веќе видена

Образованието во Македонија со тандемот Царовска - Заев е во целосен колапс. Ученици немаат елементарни услови за следење на настава, бојкот на матуранти, ...
сите 407 | | | веќе видена

Зошто наместо Владата, викендов членовите на македонскиот дел од заедничката македонско-бугарска комисија за прашања од историјата и за учебниците беа ...
сите 133 | | | веќе видена

Генералниот инспектор на Министерството за правда на САД, Мајкл Хоровиц, соопшти денеска дека е започната истрага за можно незаконско влијание врз ...
сите 104 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Нептун со ново иновативно решение за онлајн шопинг – Купувајте на рати отсега и онлајн!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: