ДЕТАЛИ ЗА ЗАПАЛЕНИТЕ АВТОМОБИЛИ во Ново Лисиче

2 копии
11 копии

Во Центарот за бездомници во Чичино Село синоќа избувнал пожар во една од социјалните бараки. Целосно е изгаснат утрово и нема повредени. Командантатот на ...
| | веќе видена | слични

Во Центарот за бездомници во Чичино Село вчера навечер избувнал пожар во една од бараките. Пожарот бил пријавен во 23:35 часот, локализиран во 00:25, а целосно ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Командантатот на Територијалната противпожарна бригада на Град Скопје Владимир Симоновски за МИА изјави дека пожарот бил пријавен во 23.35 часот, локализиран ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Во тетовско продолжуваат протестите против поскпапувањето на струјата. Попладнево протестите се проширија и во руралните средини како Челопек, Општина ...
сите 269 | | | веќе видена

ПРЕЗЕНТИРАНА ПЛАТФОРМАТА ЗА ОНЛАЈН НАСТАВА Националната платформа за онлајн настава денеска ја презентираше министерката за образование и наука, Мила Царовска, ...
сите 92 | | | веќе видена

Македонскиот бизнис е веќе на колена, а народот со 40.000 нови невработени, може да се каже дека, веќе живее на вересија. Владата најави нов, четврт пакет ...
сите 104 | | | веќе видена

Скопје, 18. септември 2020 (ИНПРЕС) – Наставата со физичко присуство можно е да не почне на 1-ви октомври, но онлајн наставата сигурно ќе почне на тој ден, ...
сите 258 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ДЕТАЛИ ЗА ЗАПАЛЕНИТЕ АВТОМОБИЛИ во Ново Лисиче

Од:
До кого (е-маил):
Порака: