ТРЕБАЛА ДА СЕ МАЖИ НАСКОРО: Жена пожарникар загина во Бејрут


2 копии

На интернет се појавија нови снимки од надзорни камери кои ја регистрирале разорната експлозија во Бејрут. На снимката се гледа моментот на експлозијата и ...
| | веќе видена | слични

Шеесетина луѓе се’ уште се водат за исчезнати по силната експлозија на амониум нитрат која пред една недела го потресе Бејрут. Инспекторите кои го пребаруваат ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Околу 60 лица се наведени како исчезнати по моќната експлозија на амониум нитрат што го потресе Бејрут пред една недела, а истражувачите што го пребаруваат ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Ова им дава надеж на членовите на исчезнатите лица. Околу 60 луѓе исчезнале по силната експлозија на амониум нитрат која пред една недела го потресла Бејрут, а ...
| | веќе видена | слични
2 копии
4 копии

Експлозија го потресе Балтимор, при што разнесе неколку куќи. Како што јавуваат локалните пожарникари, под урнатините се заробени луѓе, а меѓу нив има и деца. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Воспитувачка во градинката „Младост“ во Тетово позитивна на Ковид-19. Освен неа, во изолација се испратени и две деца за кои се грижела, иако тие сега за сега ...
сите 353 | | | веќе видена

Две лица од Радовиш и од Кочани починале денеска на Инфективното одделение во Клиничката болница во Штип. Се работи за пациенти позитивни на коронавирусот – ...
сите 398 | | | веќе видена

Ќе нѐ има се повеќе, не треба да се обесхрабруваме. Тешка ќе биде битката, но ве уверувам дека на крајот народот ќе ја победи мафијата и ќе дојде правдата и ...
сите 187 | | | веќе видена

Гоце Делчев ќе биде една од темите на разговор на средбата, која премиерот Зоран Заев ја најави со бугарскиот премиер Бојко Борисов, а која треба да се ...
сите 430 | | | веќе видена

Дарко ЈАНЕВСКИ Заев вели дека Бугарите го чувствувале Гоце Делчев како бугарски револуционер. И тоа било факт. И сега, како на некој како него да му објасниш ...
сите 27 | | | веќе видена

Лекарската комора на Република Северна Македонија најостро го осудува инцидентот што се случи викендов на Клиниката за токсикологија кога пациент физички го ...
сите 60 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ТРЕБАЛА ДА СЕ МАЖИ НАСКОРО: Жена пожарникар загина во Бејрут

Од:
До кого (е-маил):
Порака: