Стопанска банка АД – Скопје започна со исплата на парични права од социјална заштита за месец јули

Стопанска банка АД – Скопје ги информира своите клиенти дека на 04.08.2020 (денес), изврши процесирање на паричните средства за социјална и детска заштита, ...
| | веќе видена | слични
2 копии
3 копии

Еуростандард банка АД Скопје ја известува јавноста дека во текот на денешниот ден се пласирани лажни информации кои се однесуваат на функционалноста на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

НЛБ Банка АД Скопје ги известува своите клиенти дека експозитурата Битола Широк сокак почнувајќи од денес (12.8.2020 година) ќе работи од понеделник до петок ...
| | веќе видена | слични

Шпаркасе Банка Македонија ги известува своите клиенти дека Експозитурата во Струга ќе биде привремено затворена, поради технички причини. Банката ги замолува ...
| | веќе видена | слични

Банкоматот на Охридска банка АД Скопје на Меѓународниот Аеродром Скопје моментално е надвор од функција поради технички проблеми на самиот аеродром. Банкоматот ...
| | веќе видена | слични
10 копии

Преку кампањата „На наша сметка“ до ваучер од 500 денари за локалите клиенти на банката. Како дел од својата заложба за поддршка на малите бизниси погодени од ...
| | веќе видена | слични

Останато

Реална помош или популистичка мерка ќе биде новата платежна картичка која ја најави премиерот Зоран Заев, а која треба да се додели на пензионерите со пензии ...
сите 73 | | | веќе видена

Координаторот на пратеничката група на ВМРО-ДПМНЕ и Коалиција „За обнова на Македонија“, Никола Мицевски денеска се обрати на собраниската седница. Мицевски ...
сите 255 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Стопанска банка АД – Скопје започна со исплата на парични права од социјална заштита за месец јули

Од:
До кого (е-маил):
Порака: