Пандев против омразениот тренер ќе брка опстанок во елитата


Горан Пандев одново беше еден од клучните играчи на Џенова во критичниот дел од сезоанта, па откако во претходните неколку кола даде исклучително круцијални ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Горан Пандев на социјалните мрежи најави дека е подготвен да мине уште една сезона во Џенова, и изрази надеж одново да игра пред полн „Мараси" и од трибините ...
| | веќе видена | слични

Горан Пандев и Џенова вчера со 3:0 ја совладаа Верона и си го обезедија опстанокот во Серија А. Учиникот на Пандев во големата победа е значаен, му асистираше ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Организацијата вели дека дека пристапот до вода, образование, здравствена заштита, како и до домовите, би можел да биде ограничен Најмалку три деца се убиени, ...
сите 606 | | | веќе видена

За еден месец, бројот на деца со коронавирус на Флорида се зголемил за 137 проценти, покажуваат официјалните податоци објавени денес.Во периодот од 9 јули до 9 ...
сите 879 | | | веќе видена

Сите патници кои вечерва со авион на Визер од Скопје притигнаа во финскиот град Турку се ставени во карантин и ќе бидат тестирани за ковид-19. Риита Лиукса, ...
сите 129 | | | веќе видена

Педалините се едни од најнебезбедните пловни објекти по езерата во земјава зашто многу често не се почитуваат законските одредби за заштита, велат експерти од ...
сите 71 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ денеска со претставка до Антикорупциска. Бараат како што велат комсијата да поведе постапка за злоупотребата на пари од страна на СДСМ за кампањата. ...
сите 101 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Пандев против омразениот тренер ќе брка опстанок во елитата

Од:
До кого (е-маил):
Порака: