Нова порака од Златан во негов стил: Дали сега е појасно?

Швеѓанецот во последните денови е во центарот на италијанската фудбалска јавност, прво на тренинг пристигна како претседател со хеликоптер, потоа се согласи да ...
| | веќе видена | слични

Тие лесно можат да купат стан, скапи партали, бесни автомобили и да немаат работно време, но очигледно е и дека нивниот образ е бесценет Српските старлети се ...
| | веќе видена | слични

Холивудската актерка Шерон Стоун отсекогаш привлекувала големо внимание, особено кај машкиот пол. Иако е во седмата деценија од животот, таа и понатаму изгледа ...
| | веќе видена | слични

Овој месец, поточно на 25-ти август, сопругата на Златан Ибрахимовиќ, Хелен ќе наполни 50 години. Но, излгеда фантастично, а очигледно е дека се грижи за ...
| | веќе видена | слични

Холивудската актерка Шерон Стоун отсекогаш привлекувала големо внимание, особено во круговите на машката популација. Иако е во седмата деценија од животот , ...
| | веќе видена | слични

 Во средата, Џастин Бибер се пофали дека тој и сопругата Хејли направиле заедничка крштевка. 26-годишниот пејач сподели и фотографии од настанот, изјавувајќи: ...
| | веќе видена | слични

Македонската поп-дива Калиопи, на својот Инстаграм профил објави видео од мажот за кој рече дека ѝ го разубавел денот, но и животот. Станува збор за српскиот ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Претседателот на Република Северна Македонија, Стево Пендаровски, вечерва ќе присуствува и ќе се обрати на свеченото отворање на јубилејното 60-то издание на ...
сите 235 | | | веќе видена

Собранието е веќе конституирано и тече рокот од 10 дена за доделување на мандатот за состав на Влада, вели министерката за правда во заминување Рената ...
сите 257 | | | веќе видена

Охрид, 6. август 2020 (ИНПРЕС) – Од над 30 капалишта кои ги има во регистарот на Охридското крајбрежје, само 16 се безбедни, согласно Правилникот за видот и ...
сите 139 | | | веќе видена

Во знак на благодарност за нивниот ангажман, Исламската верска заедница донираше пакети со месо од курбаните во Гостивар на медицинските сестри Албанки. ...
сите 134 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Нова порака од Златан во негов стил: Дали сега е појасно?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: