Камерите на „Google“ уловија жена во чудна положба: Сега целиот свет и се смее и на никој не му е јасно што прави (ФОТО)


Еден корисник на апликацијата Google Street View бил шокиран кога наишол на смешна сцена во „виртуелна прошетка“ низ Америка. Имено, сцената се случила на ...
| | веќе видена | слични

Една жена, за време на породувањето дознала дека љубовницата на нејзиниот сопруг се пораѓа покрај неа. Неверојатната снимка е објавена на Редит , а настанала ...
| | веќе видена | слични

Останато

Како коленичење, ја оцени во видео колумна бугарскиот медиум 24 Часа посетата на премиерот Зоран Заев на Софија и обидот да се најде решение за блокадата на ...
сите 398 | | | веќе видена

Во октомври е закажан нов состанок на мешовитата македонско - бугарска комисија за историски прашања на која историчарите повторно ќе се обидат да најдат ...
сите 78 | | | веќе видена

Иднината на Европа без автентичното место на Западен Балкан, е бесмислено. Крајно време е Европската Унија да го исполни сопственото ветување за почеток на ...
сите 384 | | | веќе видена

„ВМРО-ДПМНЕ е партија која има јасна цел, а таа е напредна Македонија со заштитени национални и државни интереси. Во таа насока е и стратегијата „Македонија за ...
сите 86 | | | веќе видена

Власта на Заев со лопата го краде буџетот, а потоа со лажичка ги манипулира граѓаните. Откако го осиромашија народот со покачување на цената на струјата ...
сите 234 | | | веќе видена

Секој претседател на ВМРО-ДПМНЕ имал свои искушенија, ама јас видов баш се, и има навистина голема вистина во цитатот дека „тоа што нема да те убие, ќе те ...
сите 183 | | | веќе видена

Горан Пандев вчера го постигна првиот гол на Македонија на Европските првенства, а во исто време стана вториот највозрасен стрелец во историјата што некогаш се ...
сите 155 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Камерите на „Google“ уловија жена во чудна положба: Сега целиот свет и се смее и на никој не му е јасно што прави (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: