Зошто да се одлучите за премиум систем за греење и ладење?


2 копии

Епидемиологот д-р Предраг Кон зборуваше на вчерашната конференција за тоа како може да изгледа следната учебна година, но и кои фактори во училишната средина ...
| | веќе видена | слични

Сите сакаме да имаме повеќе слободно време за семејството и најблиските пријатели, па затоа постојано бараме начини како можеме подобро да се организираме. ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Со цел да им овозможи максимално сигурен и безбеден престој на своите гости во време на пандемијата на вирусот Covid-19, хотелот Изгрев СПА & АКВАПАРК кој се ...
| | веќе видена | слични

Останато

И Стево Пендаровски стана дел од пазарџиско-политичката операција наречена попис по стандарди на Зоран Заев. Наместо реална статистичка слика, очигледно власта ...
сите 398 | | | веќе видена

Генералниот инспектор на Министерството за правда на САД, Мајкл Хоровиц, соопшти денеска дека е започната истрага за можно незаконско влијание врз ...
сите 237 | | | веќе видена

Зоран Заев бесрамно од 2015-та па наваму, со години печалеше политички поени со случајот „Монструм“, рече на денешната прес конференција Бојан Стојаноски, ...
сите 171 | | | веќе видена

Образованието во Македонија со тандемот Царовска - Заев е во целосен колапс. Ученици немаат елементарни услови за следење на настава, бојкот на матуранти, ...
сите 484 | | | веќе видена

На денешната 29 собраниска седница ВМРО-ДПМНЕ и Коалицијата не гласаа за законот за пописот на населението и домаќинствата, но тој беше усвоен во Собранието . ...
сите 96 | | | веќе видена

Актерот Сашо тасевски, на социјалните мрежи го коментира обидот на власта, како што веле, да истурка лажиран попис. Епидемијата спласна, оти треба да истуркаат ...
сите 93 | | | веќе видена

Американскиот претседател Џо Бајден денеска ќе потпише десет извршни наредби за борба против коронавирусот, вклучително и наредба фондот за непогоди да се ...
сите 146 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Зошто да се одлучите за премиум систем за греење и ладење?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: