Предметите на „Т“ на СЈО траат ли, траат

6 копии

Амбасадата на САД во Македонија ја поздрави денеска пресудата за поранешниот претседател на Кривичниот суд Скопје, Владимир Панчевски. – Пресудата од страна на ...
| | веќе видена | слични

Американската амбасада во Македонија ја поздрави пресудата за поранешпниот претседател на Кривичниот суд во Скопје, Владимир Панчевски, кому Основниот суд во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Американската амбасада во Скопје смета дека првостепената пресуда за поранешниот претседател на скопскиот Кривичен суд, Владимир Панчевски, од три и пол години ...
| | веќе видена | слични

 На маратонското рочиште во Велешкиот суд кое траеше околу 11 часа се изведуваа докази, се сослушаа сведоци, а Панчевски и неговите адвокати пред пресудата го ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Викендов Комисијата за заразни болести ќе одлучува дали има услови за повеќечасовно згрижување на децата во училиштата. Министерот Филипче вели добро е што се ...
сите 326 | | | веќе видена

Во тетовско продолжуваат протестите против поскпапувањето на струјата. Попладнево протестите се проширија и во руралните средини како Челопек, Општина ...
сите 192 | | | веќе видена

Премиерот Заев за време на посетата на Атина, освен за МИА, даде интервјуа за грчкиот весник „Та неа“ и грчката телевизија „Мега“, како и куси изјави за други ...
сите 229 | | | веќе видена

Децата да се вратат во училиштата и наставата да започне со физичко присуство на учениците, ова е ставот на дел од родителите што ги анкетираше ТВ 24, по ...
сите 383 | | | веќе видена

Првиот човек на Собранието, Талат Џафери во дебатниот магазин „Клик Плус“ на ТВ21 посочи дека „на нож“ наишла идејата за алтернативна работа на Собранието. ...
сите 111 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Предметите на „Т“ на СЈО траат ли, траат

Од:
До кого (е-маил):
Порака: